• youtube

• facebook

Turniej Badmintona w Świebodzinie

mini-vPodopieczni trenera Roberta Aleksandrowicza zdobyli 4 medale.
Kolejny super zorganizowany turniej badmintona w Świebodzinie, na którym nie mogło zabraknąć Sulęcińskiego Klubu Badmintona ,,Badminton4all". Cieszymy się niezmiernie, że zawodnicy SKBB zdobyli aż 4 medale .
Najbardziej emocjonującym pojedynkiem była najstarsza kategoria (7 klasa i 2-3 gimnazjum).
W półfinale spotkało się dwóch zawodników z Sulęcina. Młodziutkiemu Łukaszowi Chudzińskiemu z SKBB (klasa7) niewiele zabrakło, by pokonał Jakuba Górskiego również z Sulęcina SKB (klasa 3 gimnazjum) przegrywając w 3 setach 11/10 6/11 9/11. Łukasz ostatecznie zajął 3 miejsce. Weronika Aleksandrowicz (klasa 6) nie dała nikomu szans. Pokonała wszystkie zawodniczki i zdobyła 1 miejsce . Bracia Sudakowscy – Fabian wywalczył srebrny medal klasa 3-4, natomiast Alan wywalczył brązowy medal klasa 5-6. W turnieju wystartowali również Blanka i Kacper, którzy po walecznych meczach nie wyszli z grup. Zabrakło kontuzjowanego Kuby. W turnieju wystartowało ponad 90 zawodników .
Turniej w Świebodzinie odwiedził przewodniczący Rady Miejskiej w Sulęcinie, Zbigniew Szczepański.
Wszystkim Serdecznie GRATULUJEMY!

Wielkie podziękowania dla Marzeny i Grzesia Tomaszewskich za super zorganizowany turniej.
Materiał w całości przesłany przez Trenera SKBB –Roberta Aleksandrowicza.

mt_gallery:turniej badmintona