PolishEnglishDeutsch
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  • Sulecin
  •  

    bip

  • urzad woj

  • lubuskie

  • starostwo powiatowe

  • logo EPEV

  • youtube

  • facebook



Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach

DSC 0001W sali wystaw Sulęcińskiego Ośrodka Kultury 23 listopada odbyły się Powiatowe Zawody w Szachach w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. W turnieju wzięło udział 40 zawodników reprezentujących szkoły podstawowe, ponadpodstawowe /ostatnie klasy gimnazjów/ oraz szkoły średnie z Torzymia, Słońska, Kołczyna, Wędrzyna i Sulęcina.

W kategorii szkół podstawowych drużynowo

I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Sulęcinie,

II miejsce Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Sulęcinie,

III miejsce Szkoła Podstawowa w Kołczynie,

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Słońsku,

V miejsce Szkoła Podstawowa w Torzymiu,

VI miejsce Szkoła Podstawowa w Wędrzynie.

W Finale Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Szachach, które odbędą się w Sulechowie 18 grudnia Gminę Sulęcin będzie reprezentowała drużyna Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w składzie:

Ewelina Morton, Paweł Musin, Damian Świerc i Mikołaj Darmograj,

oraz drużyna Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w składzie: Sara Błaszkiewicz, Jakub Jeremicz, Daniel Tytus i Maciej Gaik.

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Szachach, które będą miały miejsce w Sulechowie 19 grudnia wezmą udział uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjum ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulęcinie w składzie: Oliwia Musin, Weronika Kłosińska, Bartosz Brzeziński i Maciej Zdrojewski oraz

Szkoły Podstawowej w Torzymiu w składzie: Karolina Glanowska, Bartłomiej Traczyk, Michał Samuel i Aleksander Jurkiewicz.

W Szachowej Licealiadzie 20 grudnia w Sulechowie zagrają uczniowie szkół średnich:

I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie w składzie: Agata Łętowska, Maksymilian Obrzut, Michał Jałocha i Jakub Zakrzewski oraz

Zespołu Szkół Licealnych i Zawodowych im. Unii Europejskiej w Sulęcinie w składzie:

Dorota Nadybeł, Grzegorz Pawlak, Michał Świtała i Mikołaj Janusz.

Sędzią głównym Zawodów był Janusz Kuśniesz, a ogranizatorem Urząd Miejski w Sulęcinie.

Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach
Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach Lubuska Olimpiada Młodzieży w Szachach

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Ich begrüße Sie auf das Herzlichste auf der Internetseite der Gemeinde Sulęcin.
Ich wünsche Ihnen eine angenehme Lektüre und lade Sie zu einem Besuch unserer reizvollen Heimat – dem Sulęciner Land - ein.

Dariusz Ejchart
Bürgermeister von Sulęcin

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.