PolishEnglishDeutsch
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 • Sulecin
 •  

  bip

 • urzad woj

 • lubuskie

 • starostwo powiatowe

 • logo EPEV

 • youtube

 • facebookZapraszamy na Wake up and Live

plakat Wake up 2017Sulęciński Ośrodek Kultury – organizator festiwalu WAKE UP and LIVE, zaprasza wszystkich na niezwykłą przygodę z muzyką, która odbędzie się w dniach 9-11 czerwca br.


WAKE UP and LIVE, to jedna z najistotniejszych i najciekawszych propozycji muzycznych w województwie lubuskim. To już jej jedenasta edycja... Wake Up and Live, to impreza dla miłośników różnorodnych gatunków muzyki, kolorów, ciepłej atmosfery i przyjaźni. Festiwal, który nie ma sobie równych w regionie, zwłaszcza pod względem tego „klimatu", którego oczekuje się w przypadku takich wydarzeń!
W tym roku na naszej scenie oprócz zespołów z Polski wystąpią zespoły reprezentujące naszych niemieckich sąsiadów, a istotną częścią Festiwalu stanie się strefa muzyki elektronicznej.
Wake Up jest wydarzeniem nie tylko muzycznym, to także akcje społeczne, warsztaty (bębniarskie i instrumentalne), istotne rozmowy i konstruktywne działania, dzięki którym mamy coraz więcej uczestników z całej Polski, a nawet Europy.
Podczas tegorocznego Festiwalu odbędą się warsztaty bębniarskie i instrumentalne. Nowością będzie akcja „Daj włos" przeprowadzona przez fundację Rak'n'roll, celem akcji jest zbiórka włosów, które przeznaczone zostaną na peruki dla kobiet zmagających się z chorobą nowotworową. Dodatkowo będzie akcja „Wake Up dla czterech łap", czyli charytatywna zbiórka karmy dla gorzowskiego schroniska „Azorki".
W niedzielę, zapraszamy serdecznie na Wake Up KIDS. To dzień pełen atrakcji dla dzieci i ich rodzin, wśród nich niezapomniana harcerska przygoda, dmuchańce, warsztaty bębniarskie, teatr, malowanie twarzy, kreatywni animatorzy i wiele innych działań wywołujących radość w każdym dziecku.
Jak zwykle specjalną (w tym muzyczną) ofertę gastronomiczną szykuje Restauracja MAK. Odwiedzą nas także „Lody z Gościńca" oraz „Shakewave" – foodtruck, którego specjalnością są shaki, które można skomponować samodzielnie.
Tegoroczną edycję festiwalu Wake Up wzbogaciliśmy o konkurs w ramach projektu Lubuskie Dobrze Rockuje, którego celem jest wspieranie i promocja szeroko rozumianej muzyki rockowej w województwie lubuskim. Eliminacje do części konkursowej festiwalu LDR odbyły się w Gorzowie Wielkopolskim (w klubie C-60) oraz w Zielonej Górze (w klubie Jazzkino).
Do udziału w części konkursowej zaprosiliśmy sześć najlepszych zespołów w tym przedstawicieli niemieckiej sceny rockowej. Zespoły rywalizować będą o główną nagrodę pieniężną w wysokości 2.500 zł ufundowana przez Burmistrza Sulęcina oraz inne, atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Do konkursu zakwalifikowały się: MAJOS SQUAD, DORMANT DISSIDENT, DISCO POGO, MĘCZENIE OWIEC, OTHERSIGHT!
Finałem przeglądu LDR jest koncert PROJECTu 10/31 – w dużym skrócie: trzydziestu jeden wybitnych lubuskich artystów, którzy wspólnymi siłami nagrali dziesięć wyjątkowych utworów. W projekcie biorą udział muzycy m.in. takich zespołów jak: Plamka, 5 Rano, New Massage, Instant Blues, Shata Qs, Muzolla, Kawa, Lóóstra, Mate, LemON.
Więcej informacji na temat projektu Lubuskie Dobrze Rockuje znajdziecie Państwo pod adresem: www.lubuskie.dobrzerockuje.pl.

Na XI Wake UP and LIVE staną trzy sceny. Na dużej scenie odbędą się zmagania w konkursie LDR, pojawią się piątkowe i sobotnie gwiazdy: DIRTSHEATH (DE), PROJEKT 10/31, ŁONA i WEBBER, HOPE, CHORZY, OFFENSYWA, CHILLI CREW, VOO VOO. Mała scena stworzona jest z myślą o młodych debiutantach, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności właśnie na naszym festiwalu. Zapraszamy chętnych, nawet spontanicznie – możecie wystąpić na naszej „małej scenie", którą chcielibyśmy ożywić już od godzin południowych każdego dnia. Trzecią sceną jest BETWEEN US, czyli piknik elektroniczny, na który zapraszamy miłośników muzyki mechanicznej, elektro i klubowej.
Na terenie festiwalowym: trzy sceny, pole namiotowe, parkingi, strefy gastronomiczne, strefy handlowe, kawiarnie, strefa chill-out „Strefa Rokendrola Wolna od Alkohola", strefa „Grzędy" (boisko siatkówki plażowej: turniej Grand Slam Stare Japonki – siatkówka plażowa), strefa „KOCzowisko" i wiele innych atrakcji, które spontanicznie pojawić się mogą... jak co roku!

Wake Up and Live jest gwarancją dobrej zabawy!
...zatem do zobaczenia!
Sulęciński Ośrodek Kultury


PROGRAM:

09.06.2017 (piątek)
15:00 – konkurs zespołów w ramach LDR (Duża Scena)
(MAJOS SQUAD, DORMANT DISSIDENT, DISCO POGO, MĘCZENIE OWIEC, OTHERSIGHT, DIRTSHEATH)
15:00 – 1.00 BETWEEN US – piknik elektroniczny (Scena Elektro)
(WRX, TEEM, RODIS, TOM DA GROOVE, Mr. DARK, SIMON SETT, ELEKTRIK, ROC PLUS, PORXPOL, PAN PLASTYK, VJ GNIAZDO_OS)
20:00 PROJECT 10/31 (Duża Scena)
21:30 ŁONA I WEBBER (Duża Scena)
23:00 HOPE (Duża Scena)

10.06.2017 (sobota)
12:00 GRAND SLAM STARE JAPONKI – turniej siatkówki plażowej (strefa Grzędy)
12:00 KRZYSZTOF NESTEROWICZ – wystawa fotografii (strefa Grzędy)
14:00 – 1.00 BETWEEN US – piknik elektroniczny (Scena Elektro)
(WRX, TEEM, RODIS, TOM DA GROOVE, Mr. DARK, SIMON SETT, ELEKTRIK, ROC PLUS, PORXPOL, PAN PLASTYK, VJ GNIAZDO_OS)
15:00 – 17:00 OTWARTA SCENA (Mała Scena)
17:00 – 19:00 Rak'N'Roll (HOL SOK)
17:00 – 01:00 Soundsystem, DJ (Mała Scena)
17:00 KUFAJKA RENCISTY(Duża Scena)
18:00 OFFENSYWA (Duża Scena)
19:30 CHORZY (Duża Scena)
21:00 VOO VOO (Duża Scena)
23:00 CHILLI CREW (Duża Scena)
11.06.2017 (niedziela)
14:00 – 17:00 WAKE UP KIDS
(zabawy, konkursy, teatr, koncerty dziecięco-młodzieżowe, animacje, dmuchańce, harcerskie atrakcje, warsztaty bębniarskie i inne)

WSTĘP BEZPŁATNY!!!
Adres: SOK, ul. Moniuszki 1, 69-200 Sulęcin (lubuskie)

powrót

Dariusz Ejchart burmistrz wita jasne

Welcome to the Sulęcin Municipality website. I wish you pleasant reading and invite you to visit the charming Sulęcin Region.

Mayor of Sulęcin
Dariusz Ejchart

serdecznie witam na stronie internetowej Gminy Sulęcin.

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do odwiedzenia urokliwej Ziemi Sulęcińskiej.