• logo EPEV

• youtube

• facebook

Sukces sulęcińskich badmintonistów

17 października 2017 roku zawodnicy z Sulęcińskiego Stowarzyszenia Badmintona wzięli udział w V Otwartych Mistrzostwach Santoka o Puchar Wójta Santoka.

W kategorii Open Kobiet Dominika Koryluk zajęła pierwsze miejsce, a Elżbieta Warkocz 4 miejsce.

W kategorii B mężczyzn pierwsze miejsce zajął Arkadiusz Warkocz. W grze mieszanej sulęcińscy zawodnicy mogą pochwalić się złotymi medalami (Arkadiusz Warkocz w parze z Dominiką Koryluk). Udział w turnieju wzięli również: Aleksandra Cieplak oraz Karol Chojnacki.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Udział zawodników został dofinansowany z budżetu Gminy Sulęcin w ramach konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej pn. Popularyzacja badmintona w środowisku miejskim na terenie Sulęcina.

Informacja oraz zdjęcia przesłane od sulęcińskich uczestników Turnieju w Santoku.